Nabízíme brzdové systémy EBC Brakes

brakes

82 211 81

PRŮVODCE EBC BREAKS – BAREVNÉ SCHÉMA

ULTIMAX

Jedny z nejlepších a nejdostupnějších standardních brzdových destiček. Obložení destičky je se speciálním povrchem, který obrousí brzdový kotouč pro vzájemný nepřekonatelný kontakt. Ekologické destičky neobsahující těžké kovy jako měď, zinek, nikl nebo olovo.

GREEN

Pro silniční použití. Perfektní brzdný účinek do 650°C. Poslední verze brzdových destiček Greenstuff záměrně obsahuje měkkčí směs pro zlepšení citu v brzdovém pedálu u lehčích vozů a při nižších rychlostech. Výsledkem je středně prášivý materiál s dobrou životností a s minimálním opotřebováním brzdového kotouče.

RED

Keramické brzdové destičky určené pro výkonné vozy a silniční použití. Perfektní brzdný účinek do 750°C. Keramické brzdové destičky Redstuff byly vždy známé nízkou prašností, ale poslední směs dokázala prašnost destiček ještě více snížit.

YELLOW

Pro okruhy a rallye. Perfektní brzdný účinek do 900°C. Skutečně výkoná destička, která dobře funguje i na silnici.

ORANGE

Zcela nový etalon pro závodění, přizpůsoben na track days. Nová hluboká “V” drážka na styčném povrchu zachytává špínu, nečistoty a prach a napomohá správné ventilaci. Perfektní brzdný účinek do 1000°C.

BLUE

Pro vytrvalostní závody. Perfektní účinek do 900°C. Vhodné pouze pro závodní účely.